Volkswagen Polo SUV 80x80 - Yamaha покаже в Токіо концепт автомобіля
Кросовер на базі VW Polo дебютує в 2018-му
Жовтень 14, 2017
2018 aston martin db11 volante 2 80x80 - Yamaha покаже в Токіо концепт автомобіля
Кабріолет Aston Martin DB11 Volante отримає Twin Turbo V8
Жовтень 14, 2017

Yamaha покаже в Токіо концепт автомобіля

Yamaha Sports Ride Concept 3 853x480 - Yamaha покаже в Токіо концепт автомобіля

Все, що про нього поки відомо, що це дійсно не мотоцикл.

На автосалоні в Токіо Yamaha готує не менше шести світових прем’єр. Це профільна продукція. Мотоцикли і моторолери, електричні велосипеди та інша двоколісна техніка. І серед всього цього мотохазяйства буде представлений і автомобіль.

Yamaha Sports Ride Concept

Поки Yamaha замовчує всю інформацію про нього. Так що можна висловлювати будь-які припущення. Пару років тому мотоциклетна в основному компанія представила на такому ж домашньому автосалоні концепт Sports Ride, який і зображений на цих фотографіях. І тоді короткий звіт про новинку японці опублікували через місяць після дебюту.

Yamaha Sports Ride Concept

Та машина отримала півторалітровий бензиновий двигун з турбонаддувом. І Yamaha пообіцяла, що готова представити вже промислову версію найближчим часом. Так що шанси побачити розвиток проекту дуже високі.

Yamaha Sports Ride Concept

Sports Ride був одним з найменших спорткарів у світі. Він важив лише 750 кг і був 3,9 метри завдовжки, 1,72 метра завширшки і 1,170 заввишки. І концептуального двигуна було більше ніж достатньо. Тепер же у Yamaha з’явився цілком серійний двигун власного виробництва.

Yamaha Sports Ride Concept

Це літровий трициліндровий двигун потужністю 75 сил, який вперше був показаний на концепті Motiv 2013 року. Є висока ймовірність того, що тепер цей агрегат видає сотню сил. І цілком може стати серцем першого автомобіля компанії.

Yamaha Sports Ride Concept

Якщо все складеться, і концепт буде вирішено запустити у виробництво, швидше за все, його будуть будувати в Європі. І найбільш реальне місце – Британія. Компанія Гордона Мюррея iStream успішно виготовила для Yamaha вже кілька концептів. Навіщо щось міняти?

Yamaha Sports Ride Concept