Renault Megane RS Nurburgring 3 80x80 - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)
Новий Renault Megane RS готується до рекорду на Нюрбургринзі
Жовтень 30, 2017
img 5a303863545c4 80x80 - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)
Подорож просторами Нової Зеландії на Defender 2017
Грудень 12, 2017

Yamaha Niken – трицикл не схожий ні на що (Відео)

0cf33dc837 - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)

Звичайні трицикли типу Can-Am Spyder або Honda ATC не нахиляються в поворотах, Yamaha ж хоче домогтись більш високої швидкості в поворотах і більшої стабільності для багатоколісних транспортних засобів.

За їх словами:
«Високе відчуття стабільності при поворотах, забезпечує відмінну ефективність енергійної і спортивної їзди на різних дорожніх покриттях і можливість швидко проходити повороти звивистої дороги. Конструкція використовує унікальну передню підвіску в якій стоять 15-дюймові передні колеса з двотрубними перевернутими амортизаторами, які візуально підкреслюють спортивну спрямованість мотоцикла та одночасно надають відмінний зовнішній вигляд ».
65230367dc - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)
Концепція LMW показала свою життєздатність у серійних скутерах Piaggio MP3 і Tricity від самої Yamaha, але у світі потужних мотоциклів Niken повинен буде ще довести своє право на існування.
e91a42cb2f - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)
У LMW є багато мінусів, в першу чергу це зайва вага, складність і ціна. Відсталість покупців та істотний відхід від звичного вигляду мотоцикла теж не грає на руку майбутніх продажів.
4a83519579 - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)
Niken дуже незвичайний, і абсолютно не схожий ні на що звичне, що рухається по дорогах. Дуже складно уявити, що можна від нього очікувати. Занадто складно зважитись зрозуміти за що ж потрібно переплачувати порівняно із звичайною Yamaha MT-09 від якої тут схоже взята вся задня частина.
Багато питань і немає відповідей. Чи можна проходити повороти “на коліні”? Які електронні помічники стоять на ньому? Як його паркувати?
7898ef3cbc - Yamaha Niken - трицикл не схожий ні на що (Відео)
Будемо чекати EICMA що б можна було подивитись детальніше.
Але що ми знаємо напевно. Цільова аудиторія Нікена — зрілі самураї, які живуть в каньйонах.
LMW конепція: