18C0209 02 18 620x380 80x80 - Виробник найдорожчих у світі мотоциклів Confederate буде виготовляти електробайки під брендом Curtiss.
BMW: виробництво електрокарів обходиться дуже дорого
Квітень 1, 2018
eba1980b6fdecb5753d485ae68711547 80x80 - Виробник найдорожчих у світі мотоциклів Confederate буде виготовляти електробайки під брендом Curtiss.
Спортивний байк RC390R – абсолютно новий мотоцикл від KTM
Квітень 2, 2018

Виробник найдорожчих у світі мотоциклів Confederate буде виготовляти електробайки під брендом Curtiss.

cf9c5d92c73c655cef9a2435bf8f0c18 719x480 - Виробник найдорожчих у світі мотоциклів Confederate буде виготовляти електробайки під брендом Curtiss.

Всесвітньо відома компанія Confederate продає останні моделі своїх мотоциклів. За 23 роки існування компанія завоювала велику довіру у своїх клієнтів. Confederate виготовляла найбільш надійні та найдорожчі мотоцикли. Але настав той момент, коли історія компанії підійшла до кінця.

Перший мотоцикл від Confederate з’явився на світ у далекому 1994 році. Він мав назву Hellcat. З того моменту, компанія виготовила 1300 абсолютно незвичних V-Твінів. Але на даний момент (початок 2018-го року), всесвітньо відома і дуже успішна компанія Confederate перевтілюється в компанію Curtiss, основною метою якої буде виготовлення елітних електроциклів.

Confederate FA-13 Combat Bomber

Метт Чемберс – людина, яка заснувала компанію Confederate, як і раніше залишається керувати новою компанією Curtiss Motorcycle Co. Назва нового бренду було створено на честь відомого американця Гленна Х. Кертіса, який встановив грандіозний рекорд на мотоциклі. Йому вдалося розігнати саморобний байк до швидкості 136,4 миль в годину. Зробив він це ще в далекому 1907-му році. Це була неймовірна швидкість для того часу. Досягти такої швидкості вийшло завдяки тому, що на мотоцикл був встановлений авіаційний двигун V8, потужність якого становила 40 кінський сил, а об’єм двигуна дорівнював 4410 кубічним сантиметрам.
Перший мотоцикл під брендом Curtiss з’явиться на світ вже в травні 2018-го року. Новий байк буде оснащений відразу двома електродвигунами, які виготовляє компанія Zero Motorcycles. Дані двигуни є новітньою запатентованою системою, яка забезпечує високу потужність і максимальне прискорення мотоцикла.

Confederate FA-13 Combat Bomber

Глава компанії заявив, що нові байки будуть коштувати порівняно недорого. Це трохи незвичне явище, адже до цього Confederate випускала найдорожчі мотоцикли для дуже багатих і знаменитих особистостей. На мотоциклах від компанії Confederate їздить дуже багато знаменитостей. Серед них – Том Круз, Бред Пітт і Ніколас Кейдж. Крім відомих представників Голлівуду, ці байки мають багато популярних музикантів, виконавців та відомих представників інших галузей. Мотоцикли Confederate є символом високого статусу.

Confederate FA-13 Combat Bomber

Назва компанії Confederate було безпосередньо пов’язано з Конфедерацією і Громадянською війною. Спочатку навіть не передбачалась зміна назви компанії. Метт Чемберс думав про це протягом кількох років і прийняв рішення, що старий бренд вже не буде таким життєздатним у зв’язку з нинішньою політичною атмосферою. Настав момент, коли Confederate відходить у минуле, але разом з цим відходом, народжується абсолютно новий інноваційний бренд, який буде сконцентрований на трохи іншому напрямку.
Ну що ж, зустрічаємо на ринку нову компанію Curtiss!

Бомбардувальник FA-13 – найдорожчий мотоцикл від компанії Confederate. Його вартість становить 155 тисяч доларів США. І це без урахування податків! Дані мотоцикли були створені в дуже обмеженій кількості – лише 13 штук. Десять з них вже продані. Варто зазначити, що кожен покупець такого байка отримує в подарунок ексклюзивну куртку від Couture. Дані куртки зшиті в такій же кількості, як і мотоцикли. Виготовлені куртки з точно такою ж шкіри, як і сидіння мотоциклів.

Confederate FA-13 Combat Bomber

Combat Bomber – унікальний байк, вартість якого становила 130 тисяч доларів США. Дані байки були виготовлені у кількості 61 одиниці. Всі вони були продані дуже швидко.

Confederate FA-13 Combat Bomber

Мотоцикл Confederate FA-13 має «рекордний» двигун, який дав можливість встановити рекорд ще влітку 2014-го року. Тоді Джим Хег зміг розігнати двоколісну техніку Confederate до швидкості 172,21 милі на годину. Рекорд був зареєстрований в категорії APF-3000 (для двигунів V-подібного типу більше 2 тисяч кубічних сантиметрів без наддуву).

Confederate FA-13 Combat Bomber