toyota jpn taxi 23 80x80 - Vanquish Zagato Shooting Brake найрідкісніший універсал в світі
Toyota побудувала всеяпонське таксі
Жовтень 24, 2017
1509119086 tesla 1 80x80 - Vanquish Zagato Shooting Brake найрідкісніший універсал в світі
Tesla Model S модифікують — Електричний Shooting-brake
Жовтень 28, 2017

Vanquish Zagato Shooting Brake найрідкісніший універсал в світі

aston martin vanquish zagato shooting brake 853x480 - Vanquish Zagato Shooting Brake найрідкісніший універсал в світі

Яскравий доказ того, що універсал зовсім не обов’язково повинен бути огрядним і сімейним.

Цей тип кузова поступово вимирає, і все менше і менше автомобільних компаній будують тепер універсали, а тим більше «шутинг брейки». Але все ж знаходяться ще майстри, які зробити з утилітарного сімейного вагону витвір мистецтва. І справа не тільки в тому, що тут тридверний кузов.

aston-martin-vanquish-zagato-shooting-brake

Про цю машину заговорили ще в серпні, коли Zagato оголосив про чотири нових кузова для Aston Martin Vanquish. Тоді ж показали три готових автомобіля і прикритий тканиною Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake. Саме таке повне ім’я автомобіля.

Тоді ж було заявлено, що «універсал» покажуть пізніше. І пізніше настало. Всі деталі Shooting Brake виготовлені з вуглепластику, включаючи подовжений дах. Але шанувальникам Aston не варто засмучуватись. Жодних семи місць під цим дахом немає.

aston-martin-vanquish-zagato-shooting-brake

Це як і раніше двомісний спорткар, в якому тепер з’явились треті двері в кормі, що дозволяє спокійно розставити вантаж в багажнику.

Це буде один з найрідкісніших автомобілів. Кузовів Shooting Brake виготовлять лише 99 штук. Але самим рідкісним із всієї серії в яку крім цього «шутинг брейку» входять Vanquish Zagato Coupe, родстер Volante, побудований на його базі, та Speedster, стане саме Speedster. Таких машин побудують лише 28.

aston-martin-vanquish-zagato-speedster

У всіх чотирьох єдине шасі від Aston Martin Vanquish S, кузови з вуглепластику, однакові V12 потужністю 580 сил і спортивні підвіски з адаптивними амортизаторами. Різниця тільки в кузовах.

aston-martin-vanquish-zagato-shooting-brake

У Zagato ще в серпні заявили, що знайшлись клієнти, які замовили всі чотири автомобіля. І таких виявилось чимало. Aston Martin оголосив, що випустить лише 325 автомобілів з цієї четвірки, причому кожну своїм тиражем.

Сьогодні машин на всіх бажаючих не вистачає, і Zagato готові випустити більше, але Aston невблаганний. Лише 325 штук. І Vanquish Zagato Shooting Brake закриє серію в 2018 році.

aston-martin-vanquish-zagato