59e5edaeec05c4634300007a 80x80 - Toyota побудувала всеяпонське таксі
Ательє Polestar представило першу модель під власним брендом
Жовтень 18, 2017
aston martin vanquish zagato shooting brake 80x80 - Toyota побудувала всеяпонське таксі
Vanquish Zagato Shooting Brake найрідкісніший універсал в світі
Жовтень 24, 2017

Toyota побудувала всеяпонське таксі

toyota jpn taxi 23 853x480 - Toyota побудувала всеяпонське таксі

У більшості міст світу в якості таксі використовуються звичайні легковики. До недавнього часу лише два міста славились спецмашинами з шашечками. Це Лондон зі своїми кебами і Нью-Йорк, по якому пливли величезні жовті Checker.

В Японії довгий час в якості таксі використовували стандартну Toyota Crown. І в найближчі пару років цей стан речей збережеться. Особливо тепер, коли Toyota вже показала Crown нового покоління. Але все ж окрема техніка для пасажирів – це особливий шик.

toyota-jpn-taxi

І та ж Toyota все-таки зважилась. Кеб на ім’я JPN Taxi був вперше представлений ще в 2013 році. І з тих самих пір ідею міського перевізника доводили до розуму. І ось, нарешті, машина готова. Через деякий час перші такі таксі з’являться на вулицях. А до 2020 року, коли в Японії відбудуться Олімпійські ігри, це буде стандартний таксомотор.

toyota-jpn-taxi

Як і знаменитий лондонський кеб, Toyota JPN Taxi набагато вища стандартного седану Crown. У машини низька і абсолютно рівна підлога, просторе пасажирське відділення, широкі задні зсувні пасажирські двері.

toyota-jpn-taxi

Крім цього тут додано безліч ручок і поручнів, покращена вентиляція і кожному пасажиру дістанеться мінімум одна розетка. В тому чи іншому вигляді. А в багажне відділення легко поміщається чотири великі сумки для гольфу, ніяк не обмежуючи пасажирів.

toyota-jpn-taxi

На водійському місці все гранично просто і ясно. Навігація і кілька додаткових дзеркал заднього виду, для зручності пересування в щільному міському трафіку.

В якості силової установки використана гібридна система. Побудована навколо півторалітрового двигуна, що працює на зрідженому газі. Toyota стверджує, що витрата палива у такої установки не перевищує 5 літрів на сотню пробігу по місту.

toyota-jpn-taxi

Вже названі і ціни. У базовій комплектації Nagomi машина буде коштувати 3 277 800 ієн або близько $ 28,8 тисяч. А в шикарному виконанні Takumi – 3 499 200 ієн ($ 30,7 тисяч). Офіційно машину покажуть у найближчі дні на автосалоні в Токіо.

toyota-jpn-taxi

Toyota JPN TaxiToyota JPN TaxiToyota JPN TaxiToyota JPN Taxi
Toyota JPN TaxiToyota JPN TaxiToyota JPN TaxiToyota JPN Taxi