mitsubishi e evolution concept 3 80x80 - Range Rover Velar успішно пройшов краш-тести
Електричний купе-кросовер Mitsubishi e-Evolution
Жовтень 6, 2017
1507128253 vista 80x80 - Range Rover Velar успішно пройшов краш-тести
Hyundai представив спеціальну версію Santa Fe для SEMA
Жовтень 6, 2017

Range Rover Velar успішно пройшов краш-тести

Range Rover Velar 2 853x480 - Range Rover Velar успішно пройшов краш-тести

Європейська організація Euro NCAP перевірила безпеку нового британського кросовера.

Всупереч традиції, коли зазвичай тестується партія моделей, в цей раз краш-тест Range Rover Velar був ексклюзивним. За його підсумками позашляховик отримав максимально високу оцінку — п’ять зірок.

Euro NCAP

При ударі об перешкоду, що деформується експерти організації назвали захист грудної клітки водія «достатнім» (другий результат з п’яти), а при ударі з повним перекриттям відзначили захист грудей заднього пасажира як «низький». Таку ж оцінку отримав захист шиї пасажирів на другому ряді крісел від хлистової травми при ударі ззаду. Відзначено, що система автоматичного гальмування, обмежувач швидкості та попередження про виїзд зі смуги входять в стандартне оснащення. При цьому, перелік систем безпеки рекомендовано доповнити колінними і бічними подушками на задньому ряду для захисту грудей та тазу.

Euro NCAP

Захист дорослих пасажирів було оцінена в 93%, дітей — 85%, пішоходів — 74%, а робота система безпеки заслужила 72%.

Range Rover Velar 5 255x143 - Range Rover Velar успішно пройшов краш-тестиRange Rover Velar 1 255x143 - Range Rover Velar успішно пройшов краш-тестиRange Rover Velar 4 255x143 - Range Rover Velar успішно пройшов краш-тести

«Всі п’ятнадцять кросоверів, які ми пережили за останні декілька років, отримали п’ятизірковий рейтинг, і Velar знаходиться у верхній частині таблиці у всіх сферах оцінки. Це відмінна новина для споживачів, які можуть придбати вподобані автомобілі з впевненістю, що ті забезпечують високий рівень захисту», — підсумувала глава Euro NCAP Мішель ван Ратінген.