Jaguar F Type SVR Coup 630x380 80x80 - Останні оновлення електромобіля VW e-Golf
Jaguar може створити конкурента ліфтбека Porsche Panamera
Березень 12, 2018
c1b56ef62a7736fa91553b3976d4d625 80x80 - Останні оновлення електромобіля VW e-Golf
Новий китайський байк Dark Fighter на базі мотоциклу BMW R NineT
Березень 13, 2018

Останні оновлення електромобіля VW e-Golf

Volkswagen E Golf 3 1 - Останні оновлення електромобіля VW e-Golf

Основним фактором, що суттєво вплинув на покращення характеристик попередньої версії електрокару VW e-Golf, стало значне збільшення ємності джерела живлення. Показник потужності акумуляторної батареї зріс з 24,2 до 35,8 квт*г. Це послужило серйозному збільшенню максимальної відстані, на яку здатний переміститися електромобіль без підзарядки – до 200 кілометрів. Попередній показник запасу ходу складав 134 км. Дані результати отримано з більш суворої (американської) сертифікованої методики EPA. Подібна методика європейського регіону NEDC – не настільки принципова у своїх критеріях.

Що стосується максимальної стартової швидкості VW e-Golf, то вона не може конкурувати з відомими світовими брендами. 96 км/год за 9,6 с зі старту – результат досить посередній. Те ж саме можна сказати і про максимальну швидкість електромобіля: 150 км/год – показник, який не претендує на унікальність.

Збільшені ємнісні характеристики батареї вимагають і більш потужного зарядного пристрою. Тепер в комплектність VW e-Golf буде входити пристрій потужністю 7,2 кВт замість 3,6 кВт, як це було в попередній версії. Підзарядка джерела живлення відбуватиметься тепер у прискореному режимі.

Надзвичайно важлива і впроваджена система безпеки: автоматизований аналіз ситуації на дорозі (зокрема, в “мертвій” зоні), система виявлення пішоходів, попередження ДТП. Функція автопарковщика полегшить водієві процес паркування. Розробники подбали і про максимальну комфортність електрокара. Система круїз-контролю допоможе власнику стежити за станом характеристик VW e-Golf в будь-який момент часу.

img 5aa701d585654 - Останні оновлення електромобіля VW e-Golf

Мультимедійна система, дисплей (12,3 дюйма) зможуть керуватися певними жестами водія. Зручно і безпечно. Медіа система має функціональну сумісність з Apple CarPlay і андроїд Auto. Напевно порадує споживача і оптика на світлодіодах, зручне кермо, а також змінені бампери.