770 3 80x80 - Odyssey – ексклюзивний мотоцикл з цільним корпусом
Китайський клон-копія традиційного «геліка» Мерседес-Бенс буде показана в столиці Китаю
Квітень 3, 2018
toyota prius aimgain 1260 630x380 80x80 - Odyssey – ексклюзивний мотоцикл з цільним корпусом
Toyota Prius отримає тюнінг в стилі Lexus
Квітень 3, 2018

Odyssey – ексклюзивний мотоцикл з цільним корпусом

e1a727295a24700b3055b215fe1faab4 720x480 - Odyssey – ексклюзивний мотоцикл з цільним корпусом

Абсолютно новий мотоцикл під назвою Odyssey, який має цілісний корпус, представило всесвітньо відоме в’єтнамське мотоателье Bandit9. Новий байк відрізняється від всіх інших мотоциклів тим, що його корпус має литу цілісну форму. Виготовляється такий корпус із спеціальної нержавіючої сталі, яка використовується, найчастіше, у хімічній промисловості або в ракетобудуванні при виготовленні двигунів.

Панель керування нового мотоцикла зроблена у вигляді суцільного світлодіодного проекційного екрану. Цей екран є прозорим. Таке нововведення в світ мототехніки прийшло з авіаційної промисловості.
Кардинально новим стало і сидіння мотоцикла Odyssey. Сидіння всередині заповнене пінополіуретаном – м’яким і пластичним матеріалом. Даний матеріал здатний набувати індивідуальну форму під кожного пілота. Таким чином, сидіння буде максимально зручним, адже воно деформується і повторює анатомічні деталі будь-кого, хто сяде на нього.

Odyssey – эксклюзивный мотоцикл с цельным корпусом

Даний байк планується випускати в різних комплектаціях. Перша версія буде оснащуватися двигуном внутрішнього згоряння, об’єм якого дорівнює 1400 кубічним сантиметрам. Другий варіант мотоцикла буде обладнаний електродвигуном. Це буде повністю екологічно чистий байк.

Odyssey – эксклюзивный мотоцикл с цельным корпусом

В’єтнамський виробник буде випускати дуже обмежену кількість таких мотоциклів. На даний момент заплановано випуск всього 9 моделей. Оформити замовлення можна в онлайн режимі на їх сайті. Вартість мотоциклів не афішується, компанія називає ціну тільки за запитом. Але для того, щоб хоч якось зорієнтуватися у вартості, можна відзначити, що ціни на мотоцикли даної компанії знаходяться в діапазоні від 11000 до 32000 доларів США.

Для того, щоб замовити Odyssey, необхідно внести авансовий платіж, який дорівнює половині вартості мотоцикла. Але замовлені байки не доставляються в будь-яку точку світу. Існує тільки чіткий перелік міст, куди можлива доставка. Серед них, міст України, на жаль, немає. Компанія обіцяє здійснити доставку замовленого байка через 5-6 місяців після оформлення замовлення. В принципі, це дуже навіть прийнятні терміни на виготовлення ексклюзивної двоколісної техніки.

Odyssey – эксклюзивный мотоцикл с цельным корпусом

Нагадаємо, що компанія Bandit9 є дуже молодою, вона була заснована в 2011 році. Її основний напрям – створення унікальних ексклюзивних мотоциклів і унікалізація стокових моделей. Компанія працює за принципом скорочення розриву між уявою і реальністю.

Odyssey – эксклюзивный мотоцикл с цельным корпусом