ferrari fxx k evo 9 80x80 - Новий Renault Megane RS готується до рекорду на Нюрбургринзі
Ferrari FXX-K Evo дебютувала в Мюджелло
Жовтень 30, 2017
0cf33dc837 80x80 - Новий Renault Megane RS готується до рекорду на Нюрбургринзі
Yamaha Niken – трицикл не схожий ні на що (Відео)
Жовтень 30, 2017

Новий Renault Megane RS готується до рекорду на Нюрбургринзі

Renault Megane RS Nurburgring 3 853x480 - Новий Renault Megane RS готується до рекорду на Нюрбургринзі

Новий французський гарячий хетчбек був нещодавно помічений на Північній петлі Нюрбургрингу. Експерти вважають, що Megane RS готується встановити новий рекорд для передньопривідних автомобілів.

Поки цей рекорд належить Honda Civic Type R. Honda встановила його влітку, показавши час 7 хвилин і 43,8 секунди. Тоді Civic відібрав корону найшвидшого передньопривідного хетчбеку у Volkswagen Golf GTI Clubsport.

Renault Megane RS Nurburgring

Час японців більше ніж вражає. І у Renault є кілька проблем. Чотирициліндровий турбований двигун об’ємом 1,8 літри, який переїхав в Megane RS прямо з Alpine A110, видає 280 сил потужності і 390 Нм крутного моменту.

Renault Megane RS Nurburgring

Цифри красиві самі по собі, але це менше, ніж у Civic. По потужності на 20 сил, а по моменту на 10 Нм. На що ж розраховують французи? У них, виявляється, є кілька сюрпризів. Та всі вони так чи інакше пов’язані з шасі.

Renault Megane RS Nurburgring

Для початку, у Megane RS воно повнокероване. Крім цього фахівці з Renault Motorsport серйозно допрацювали «розумну» підвіску RS. І аеродинаміку, звичайно. Новий обвіс, на думку спеців з Motorsport значно підвищує швидкість Megane RS в поворотах. А підвіска і шасі здатні ще зняти кілька сотих часток секунди з кола.

Renault Megane RS Nurburgring

Так що битва обіцяє бути дуже цікавою. І абсолютно зрозуміло, чому французи затіяли побити японський рекорд саме зараз. Офіційні продажі нового Renault Megame RS в Європі стартують вже в грудні. Було б непогано продавати найшвидший передньопривідний хетчбек.