Volkswagen E Golf 3 1 80x80 - Новий китайський байк Dark Fighter на базі мотоциклу BMW R NineT
Останні оновлення електромобіля VW e-Golf
Березень 13, 2018
Hyundai Santa Fe 2018 2 630x380 80x80 - Новий китайський байк Dark Fighter на базі мотоциклу BMW R NineT
Hyundai готує до випуску восьмимісний гібридний кросовер в 2019 році
Березень 13, 2018

Новий китайський байк Dark Fighter на базі мотоциклу BMW R NineT

c1b56ef62a7736fa91553b3976d4d625 - Новий китайський байк Dark Fighter на базі мотоциклу BMW R NineT

Китайська компанія Mandrill Garage представила свій варіант «новоспеченого» байка BMW R NineT. Мотоцикл отримав назву Dark Fighter.
Більше п’яти років керує компанією Mandrill Garage дуже креативний дизайнер Лу Хао. Він є засновником бренду. Але він створював компанію не самостійно, а разом з трьома друзями, які мають інші таланти. Всі творці компанії дуже люблять кастомні мотоцикли. Саме для створення незвичайних мотоциклів друзі об’єднали свої сили і можливості.

Лу Хао зізнався, що метою даного проекту було створення мотоцикла в стилі протилежного до ретро. Спочатку була поставлена мета заміни головного світла на щось незвичайне. Планувалося зробити освітлення у вигляді незвичайної маски часів середньовіччя.

Так і вийшло. Головне світло нового Dark Fighter кардинально відрізняється від всіх інших. Воно трохи асоціюється з фантастичними фільмами минулого століття. Виглядає це досить-таки вражаюче.
Як заявляє творець бренду, кінцевим результатом повинен був вийти стрітфайтер. Для свого творіння за основу був узятий щойно створений мотоцикл від компанії BMW, який привезли в ательє для подальшої роботи відразу від місцевого німецького дилера.

За словами Лу Хао, в першу чергу, було знято сидіння. Це той елемент, який найбільше не подобався творцеві проекту. Другим елементом для демонтажу став задній підрамник, який в майбутньому був замінений на зменшений варіант. Це дало візуальний ефект того, що мотоцикл став коротшим. Дуже велика кількість деталей були замінені на аналогічні карбонові елементи. Це дозволило істотно зменшити вагу мотоцикла.

 Dark Fighter

Новий байк Dark Fighter вийшов у стилі Neo-Racer. Даний мотоцикл є останньою розробкою китайського бренду. Цим мотоциклом ательє знову привернуло до себе дуже багато уваги від європейських розробників кастомних мотоциклів. Mandrill Garage раніше вже викликала зацікавленість до себе за рахунок того, що зробила відразу кілька дуже високоякісних мотоциклів за дуже короткий період часу.

 Dark Fighter

 Dark Fighter

 Dark Fighter

 Dark Fighter