eba1980b6fdecb5753d485ae68711547 80x80 - Нова Тойота RAV4: більше ніякого унісексу!
Спортивний байк RC390R – абсолютно новий мотоцикл від KTM
Квітень 2, 2018
770 3 80x80 - Нова Тойота RAV4: більше ніякого унісексу!
Китайський клон-копія традиційного «геліка» Мерседес-Бенс буде показана в столиці Китаю
Квітень 3, 2018

Нова Тойота RAV4: більше ніякого унісексу!

c00c02f67ae3ef855065ae3a520b0fa9 - Нова Тойота RAV4: більше ніякого унісексу!

Компанія Тойота на автомобільному салоні в Нью-Йорку представила оновлений тип кросовера RAV4. Як і говорилося раніше дизайн автомобіля виконаний в стилістиці торішнього концепту FT-AC, а в його основі розмістилася платформа TNGA (Toyota New Global Architecture). Розмір колісної бази виріс на 2,9 сантиметра до 2,69 метра, а висота машини становить 1,7 метра.

RAV4 2-го покоління додав в розмірах і затишку, однак ідеологія автомобіля залишилася такою ж: кросовер для активного відпочинку з трьох – або п’ятидверним корпусом, переднім або повним приводом.

Новий RAV4 Adventure має дизайн, який розрахований на бездоріжжя, повний привід і відповідні налаштування. У США Тойота RAV4 отримає новий бензиновий атмосферник об’ємом 2,5 літра. Таким чином, автомобіль в порівнянні з попередником став на десять міліметрів коротший і на десять міліметрів ширший, а відстань між вісями у кросовера 5-ого покоління зросла на 29 міліметрів. На інших ринках напевно буде і дволітровий двигун.

Нова Тойота RAV4 для ринку Сполучених Штатів Америки буде оснащуватися 2,5-літровим атмосферним агрегатом в поєднанні з восьмиступінчастим «автоматом» або гібридною силовою установкою, що складається з того ж бензинового двигуна і електромотора. 1-ий буде оснащуватися або «механікою» або варіатором, а для 2-го передбачено 8-ступінчастий «автомат». Разом з цим Тойота RAV4 можна порівняти і з автомобілями самого бренду: передня решітка підглянута у пікапа Tacoma (продається в США), а задні фари натякають на спорідненість з не меншим кросовером Highlander.

По суті, збільшена колісна база і ширина повинні зробити РАВ4 2019 дуже слухняним автомобілем у високошвидкісних маневрах на гладкому асфальті, а короткі передні і задні звіси обіцяють вдосконалену геометричну прохідність, різну допомогу якої надасть і нова повнопривідна система із змінним вектором тяги.

Оновлена версія «РАВ 4» отримала покращену мультимедійну систему укупі з фірмовою аудіосистемою Entune 3.0, а ще круїз-контроль і різні системи активної безпеки — утримання в смузі руху, розпізнавання пішоходів, аварійне гальмування.