Ford F 150 Police Responder 80x80 - Концепт Bee повинен стати глобальним безпілотним міським перевізником
Пікап Ford F-150 йде служити в поліцію
Жовтень 9, 2017
toyota tj cruiser concept 2 80x80 - Концепт Bee повинен стати глобальним безпілотним міським перевізником
Toyota Tj Cruiser Concept. Наполовину мінівен, наполовину позашляховик
Жовтень 9, 2017

Концепт Bee повинен стати глобальним безпілотним міським перевізником

continental bee concept 820x460 - Концепт Bee повинен стати глобальним безпілотним міським перевізником

Він зможе перевозити не тільки пасажирів, але і вантажі.

Таку ідею розробляє компанія Continental, яка, на подив багатьох, займається не тільки шинами. Більш того, багато в чому, шини – це побічний продукт.

Вее (бджола) – це абревіатура Balanced Economy and Ecology. Тобто збалансована економія і екологія. Ідея не нова, але красива. Будь-який городянин викликає «Бджолу» за допомогою мобільного додатку і зможе використовувати її на свій розсуд.

continental bee concept

Головне завдання – машинка повинна бути доступна і мобільна. Зовнішньо – тут нічого вартого уваги. Чотири колеса, на які встановлена звичайна коробка з прозорими панелями.

При цьому частина вікон і скляної стелі стають цифровими дисплеями, які зможуть розважити пасажира під час подорожі. Подорож відбуватиметься з максимальною швидкістю 60 км/год, чого цілком вистачає для міста. А запас ходу електродвигуна очікується на рівні 350 км.

continental bee concept

Планується, що «Бджоли» будуть різних розмірів, залежно від призначення. Обіцяється, що шасі буде максимально мобільним завдяки невеликій колісній базі і величезному куту повороту керованих коліс.

Поки це всього лише проект, який працює у віртуальній реальності. І до його реалізації пройде кілька років. Але не так багато, як здається. Практично всі використані в Bee технології вже відомі. Єдина проблема – поки вони дуже дорогі. Та й інфраструктура міст поки кульгає. Не кажучи вже про правові питання.