img 5aa317c4e5500 80x80 - Компанія Triumph презентувала свої оновлені версії байків Speed Triple S і RS
Що з себе представляє автомобільний антифриз, навіщо він потрібен?
Березень 10, 2018
Jaguar F Type SVR Coup 630x380 80x80 - Компанія Triumph презентувала свої оновлені версії байків Speed Triple S і RS
Jaguar може створити конкурента ліфтбека Porsche Panamera
Березень 12, 2018

Компанія Triumph презентувала свої оновлені версії байків Speed Triple S і RS

16cbe8ea26be1c5ad566da22daa550f8 720x480 - Компанія Triumph презентувала свої оновлені версії байків Speed Triple S і RS

 

Саме глобальна зміна в нових мотоциклах – абсолютно новий двигун, який відноситься до типу «рядної трійки». Виробник заявляє, що в цьому двигуні було змінено 105 різноманітних деталей. За рахунок цього вийшло збільшити потужність, крутний момент і більш рівномірний розподіл цих характеристик.

Максимальна потужність збільшилася до 150 кінських сил, у той час, як максимальний крутний момент становить 117 Нм. Якщо порівнювати ці показники з попередніми версіями нових мотоциклів, вдалося досягти збільшення потужності на 7 відсотків, і крутного моменту на 4%. Таких значних результатів вдалося досягнути завдяки тому, що частина деталей двигуна стали більш легкими. Зміні піддалися кривошипний механізм і гільзи циліндра. Крім цього, поршні змінили свій профіль. Істотно змінилися і головки циліндрів.

Система вихлопу теж не залишилася колишньою. Вона була кардинально змінена і тепер має більш високу продуктивність. За рахунок цього покращився і звук.
Оновлені мотоцикли мають той же маятник, раму діагонального типу, шини та гальма. Більше нічого не збереглося з попередніх моделей.

Triumph Speed Triple S

Нові байки оснащуються абсолютно регульованою підвіскою, яка підлягає регулюванню. Підвіску можна відрегулювати для їзди по дорогах загального значення, а можна відрегулювати для трекової їзди. Зовнішній вигляд оновленої техніки теж набув свіжості. Нові 10-спиць колеса внесли дуже яскраву відмінність. Крім цього, система вихлопу отримала гоночний стиль, тепер вона стала здвоєною. Мотоцикли Speed Triple S і RS оснащуються високоякісним головним світлом, витонченими корпусами дзеркал з алюмінію і радіатором звуженої форми.

Triumph Speed Triple RS

У стандартній комплектації нові мотоцикли мають повністю регульовану цифрову панель приладів, діагональ якого становить 5 дюймів. Байки оснащуються круїз-контролем, вогнями денного ходу та можливістю вибору режиму їзди. Існує чотири режими: для руху по трасі, для їзди під час дощу, спортивний режим і четвертий режим, який можна самостійно налаштувати.

Triumph Speed Triple S

Мотоцикл Speed Triple S дуже мало відрізняється від моделі RS. Версія RS додатково оснащується системою ABS, яка здатна працювати в поворотах. Дана модель має і бесключевое запалювання. Крім цього, модель RS важить на 3 кг менше ніж версія S.

Triumph Speed Triple S и RS