16cbe8ea26be1c5ad566da22daa550f8 80x80 - Jaguar може створити конкурента ліфтбека Porsche Panamera
Компанія Triumph презентувала свої оновлені версії байків Speed Triple S і RS
Березень 12, 2018
Volkswagen E Golf 3 1 80x80 - Jaguar може створити конкурента ліфтбека Porsche Panamera
Останні оновлення електромобіля VW e-Golf
Березень 13, 2018

Jaguar може створити конкурента ліфтбека Porsche Panamera

Jaguar F Type SVR Coup 630x380 - Jaguar може створити конкурента ліфтбека Porsche Panamera

Автовиробник Jaguar має у планах випуск чотиридверного купе. Можливо, його побудують на базі моделі Jaguar F-Type. Про це повідомляє видання CarAdvice з посиланням на шеф-дизайнера компанія Яна Каллума.

Jaguar XJR575 текущего поколения

Пару років тому підрозділ Mercedes-AMG вже заявляв про будівництво чотиридверного купе на основі двомісного AMG GT. Шанувальники очікували розтягнутої платформи від спорткара. А коли вийшла новинка, виявилося, що вона побудована на архітектурі Mercedes-Benz E-Class і CLS. Причому від чотиридверного купе CLS її відрізняє концепція кузова ліфтбек і відсутність малопотужних версій.

Тепер шеф-дизайнер Jaguar заявляє про те, що вони хочуть побудувати «чотиридверку». За аналогією з AMG GT, Каллуму було поставлено питання про розробку на базі двомісного F-Type. Чи розтягнуть британці його платформу, поки не зрозуміло. Шеф-дизайнер не дав ствердної відповіді.

Напередодні Каллум також оголосив, що наступне покоління Jaguar XJ стане більш «спортивним». До цього в мережі ентузіасти вже представили кілька його рендерних зображень. На них майбутній XJ здається саме в кузові чотиридверного купе з силуетом, схожим на першовідкривача сегмента — CLS.

 

У разі появи такого Jaguar XJ, за своїми розмірами він би став прямим конкурентом для Porsche Panamera і Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe. Однак очікується, що XJ отримає повністю електричну силову установку. Тоді він буде конкурувати з Tesla Model S.