Koenigsegg Agera RS 7 80x80 - Honda закриє великий завод в Японії заради скорочення витрат
Koenigsegg Agera RS встановив новий рекорд швидкості
Жовтень 6, 2017
2018 toyota century 2 80x80 - Honda закриє великий завод в Японії заради скорочення витрат
Toyota представить у Токіо класичний седан Century
Жовтень 6, 2017

Honda закриє великий завод в Японії заради скорочення витрат

289731.640xp - Honda закриє великий завод в Японії заради скорочення витрат

Виробник автомобілів Honda Motor планує повністю згорнути виробництво на своєму заводі в Саямі в Японії до 2022, скоротивши внутрішні потужності приблизно на 24% і переключившись на електромобілі. Наголошується, що замість цього компанія зосередиться на розвитку актуальних на сьогоднішній день технологій і створенні передових електрокарів.

Проте, за результатами 2016-2017 фінансового року Хонда Motor встановив історичний рекорд світового виробництва автомобілів. Поряд з цим величезне навантаження ляже на завод в місті Ерії.

Завод в префектурі Сайтама припинить роботу, імовірно, в 2021-му.

Також глава Хонда зазначив, що зекономлені після закриття заводу кошти будуть орієнтовані на розвиток актуальних на сьогоднішній день технологій, серед яких головне місце займають електрокари.

До речі, в попередньому 2016 Хонда випустила в Японії близько 820 тис. автомобілів.

Президент Honda Motor Такахіро Хатіго, у свою чергу, зазначив, що зростання продажів всередині країни виявився нижчим, ніж було заплановано.

«Оскільки ми приділяємо більше уваги електрифікації та іншим новим технологіям, ми хочемо підняти нашу кваліфікацію в галузі виробництва транспортних засобів в Японії і розширити його у світовому масштабі», — поінформував генеральний керівник компанії Такахіро Хачіго.