1509119086 tesla 1 80x80 - Ferrari FXX-K Evo дебютувала в Мюджелло
Tesla Model S модифікують — Електричний Shooting-brake
Жовтень 28, 2017
Renault Megane RS Nurburgring 3 80x80 - Ferrari FXX-K Evo дебютувала в Мюджелло
Новий Renault Megane RS готується до рекорду на Нюрбургринзі
Жовтень 30, 2017

Ferrari FXX-K Evo дебютувала в Мюджелло

ferrari fxx k evo 9 853x480 - Ferrari FXX-K Evo дебютувала в Мюджелло

Розглядаючи Ferrari LaFerrari, важко собі уявити, що існує машина з гарцующим жеребцем на капоті, яка була б потужнішою і швидшою. Тепер така машина у Ferrari є.

На власній гоночної трасі в Мюджелло Ferrari представила нову FXX-K Evo. Це максимально наближена до гонок модель, яка залишається все ж дорожньою. Але легко може виступати і в якійсь гоночній серії.

Насправді представлена не нова модель, а лише пакет доопрацювань. Але він додає звичайній Ferrari FXX-K 23 відсотки притискної сили. А якщо порівнювати з тою ж LaFerrari, то у пакет Evo притискної сили вже на 75 відсотків більше.

Нова аеродинаміка створює на максимальній швидкості 816 кг притискної сили. Це практично стільки ж, скільки генерує професійний гоночний аеродинамічний пакет.

ferrari-fxx-k-evo

Щоб досягти таких результатів, в Маранелло розробили нове стаціонарне заднє антикрило, яке працює в парі з адаптивним спойлером. З’явився і «плавець» на капоті. Крім цього додались активні аеродинамічні елементи по кутах кузова і на днищі машини.

Повністю перероблені передній і задній бампери і кардинально переглянута підвіска. Тепер вона працює на генерування притискної сили.

ferrari-fxx-k-evo

У салоні зміни мінімальні. Лише нове кермо, в якому встановлений монітор. Крім картинки з камери заднього виду на нього виводиться інформація про роботу всіх систем і телеметрія. Майже як у Формулі 1.

Принадність у тому, що зовсім не обов’язково купувати нову машину, якщо вже є стандартна Ferrari FXX-K. Пакет Evo можна докупити весь цілком або окремими частинами.

Крім того, підрозділ Ferrari Corse Clienti запланувало для власників таких машин дев’ять гоночних уїк-ендів, які пройдуть на трасах по всьому світі. І це свято для власників Ferrari FXX-K триватиме з березня по жовтень 2019.

ferrari-fxx-k-evo

ferrari-fxx-k-evoferrari-fxx-k-evoferrari-fxx-k-evoferrari-fxx-k-evo